Predsjednica u četvrtom sazivu HNV-a bila je Jasna Vojnić, a dopredsjednici: Ladislav Suknović (Subotica), Željko Šeremešić (Sombor), Darko Vuković (Srijem) i Željko Pakledinac (Podunavlje).
Predsjednik Izvršnog odbora HNV-a bio je Lazar Cvijin, dok su članovi odbora zaduženi za pojedine oblasti bili: Margareta Uršal (obrazovanje), Darko Sarić Lukendić ( do 2020.), Vojislav Temunović (kultura), Zlatko Načev (službena uporaba jezika i pisma) i Boris Udovčić (informiranje).
1. Jasna Vojnić, Subotica
2. Goran Kaurić, Zrenjanin
3. Krunoslav Đaković, Sremska Mitrovica
4. Snežana Đaković, Sremska Mitrovica
5. Zlatko Načev, Sremska Mitrovica
6. Josip Čačić, Surčin
7. Renata Kuruc, Sonta
8. Boris Udovčić, Golubinci
9. Darko Vuković, Petrovaradin
10. Snežana Periškić, Bački Monoštor
11. Željko Pakledinac, Vajska
12. Željko Šeremešić, Bački Monoštor
13. Matilda Pelhe, Mala Bosna
14. Alojzije Firanj, Sombor
15. Mirko Ostrogonac, Stari Žednik
16. Mira Tumbas, Donji Tavankut
17. Josip Bako, Đurđin
18. Ladislav Suknović, Subotica
19. Martina Stantić, Donji Tavankut
20. Slavko Benčik, Donji Tavankut
21. Darko Sarić Lukendić, Subotica
22. Margareta Uršal, Subotica
23. Lazar Cvijin, Subotica
24. Miroslav Kujundžić, Subotica
25. Dajana Šimić, Subotica
26. Svetislav Milanković, Subotica
27. Ivan Budinčević, Subotica
28. Melita Bašić Palković, Subotica
29. Vojislav Temunović, Subotica
1. Ana Žigmanov Vuković, Subotica
2. Ilinka Vukoja, Subotica
3. Ivan Ušumović, Subotica
4. Svetislav Milanković, Subotica
5. Jovica Zolnaić, Subotica
6. Dajana Šimić, Subotica
7. Tomislav Žigmanov, Subotica
8. Tomislav Skenderović, Subotica
9. Melita Bašić Palković, Subotica
10. Senka Horvat, Subotica
11. Ladislav Suknović, Subotica
12. Ninoslav Radak, Subotica
13. Josip Bako, Subotica
14. Verica Ivković Ivandekić, Subotica
15. Bernadica Ivanković, Subotica
16. Lozika Jaramazović, Subotica
17. Slaven Dulić, Subotica
18. Vladislav Horvacki, Subotica
19. Darko Sarić Lukendić, Subotica
20. Marin Piuković, Subotica
21. Petar Ezgeta, Subotica
22. Vojislav Temunović, Subotica
23. Denis Lipozenčić, Subotica
24. Predrag Bedeković, Subotica
25. Matilda Pelhe, Subotica
26. Vinko Stantić, Subotica
27. Ivan Budinčević, Subotica
28. Marina Ivanković Radaković, Subotica
29. Tome Kopilović, Subotica
30. Jasna Vojnić, Subotica
31. Miroslav Kujundžić, Subotica
32. Lazar Cvijin, Subotica
33.Margareta Uršal, Subotica
34. Tanja Dulić, Subotica
35. Ivan Vojnić Tunić, Subotica
36. Mirko Ostrogonac, Subotica
37.Stana Sarić, Subotica
38.Dubravko Bilinović, Tavankut
39.Ivica Dulić, Tavankut
40.Ljubica Vuković – Dulić, Tavankut
41.Marija Stipić, Tavankut
42.Martina Stantić, Tavankut
43.Mira Tumbas, Tavankut
44.Sanda Benčik, Tavankut
45.Slavko Benčik, Tavankut
46.Branko Horvat, Tavankut
47.Martin Gabrić, Verušić
48.Marinko Jadrijević, Subotica
1.Alojzije Firanj, Sombor
2.Ivan Karan, Sombor
3.Branko Matin, Monoštor
4.Davor Francuz, Monoštor
5.Snežana Periškić, Monoštor
6.Sonja Periškić Pejak, Monoštor
7.Željko Šeremešić, Monoštor
8.Milorad Stojnić, Bereg
1.Ankica Markuš, Novi Sad
2.Darko Vuković, Petrovaradin
3.Milan Mikuljan, Petrovaradin
4.Krunoslav Đaković, Srijemska Mitrovica
5.Snežana Đaković, Srijemska Mitrovica
6.Zlatko Načev, Srijemska Mitrovica
7.Josip Dujić, Srijemska Mitrovica
8.Bojan Kadar, Srijemska Mitrovica
9.Zvonimir Perković, Srijemska Mitrovica
10.Vlatko Hrgović, Srijemska Mitrovica
11.Darko Peka, Novi Slankamen
12.Boris Udovčić, Golubinci
13.Irena Obradović, Surčin
14.Josip Čačić, Surčin
1.Goran Kaurić, Zrenjanin
1.Renata Kuruc, Sonta
2.Andrija Andrašić, Sonta
3.Dario Klecin, Sonta
4.Marica Andrić, Plavna
5.Mladen Šimić, Vajska
6.Željko Pakledinac, Vajska
7.Branko Kajić, Novi Beograd